Zlaté mince


November 29,2018 |

Proč investovat právě do nich? jsou vrcholem sbírky pro každého, kdo se zajímá o cennou numismatiku. Jejich ražba je vždy spjatá s něčím, s kulturou a společností. Ukazují slavné osobnosti a jiné atributy společnosti. Žádejte jen originální pravé mince od nás!
Investiční zlato má daleko vyšší hodnotu než pouhou tržní, je to spojení historie a společnosti. V našem sortimentu najdete širokou škálu zlatých mincí dle států, stáří, velikosti a dalších parametrů. Všechny jsou však podrobně popsány, aby zákazník vždy věděl, s jakou mincí přichází do styku. Námi nabízené zlaté mince jsou buď z ryzího zlata, nebo z 22-karátového zlata. Přijměte tyto mince do své sbírky jako zlaté mince a obohaťte se v duchu historie a společnosti. Hodnota zlata je více než cenou drahého kovu. Najdete u nás světoznámé mince série Maple Leaf a mnohé další. Kromě mincí i další předměty a průvodce zlatem a drahými kovy.

Ražba limitovaná

Ano, ražba zlatých mincí je limitovaná, v oběhu je několik tisíc či jen třeba několik desítek kusů. Proto neváhejte s koupí, prohlédněte si náš katalog, a pokud Vás zaujme nějaká mince, neotálejte s koupí, příležitost nemusí být či cena mince stoupne na daleko vyšší cenu. Tuto cenu však budete mít Vy doma! Numismatika je velmi zajímavý a ceněný obor ve společnosti.

Related Posts.

Jak uložit nářadí a pomůcky | Pronajměte si chatu a relaxujte | Kontakty
Theme powered by: WordPress: © Hodinu nevíš