S čím se stydíme před lékařem


March 1,2018 |

Lékaři patří k nejváženějším osobám ve společnosti, co se povolání týče. Díky tomu, že jsme od malička zvyklí chodit za lékaři se všemi svými zásadními problémy, tak lékaře přirozeně považujeme za autoritu, které se můžeme svěřit s čímkoli a ona nám pomůže. Vlastně jen tak bez nároku na jakoukoli větší odměnu. Ovšem i přesto tento vzorec chování nefunguje úplně vždy. Takovým typickým problémem jsou potíže s hemoridy. I když je zvláštní, že lidé mají problém zajít za lékařem právě ve chvíli, kdy mají vyloženě zdravotní potíže, nicméně je tomu tak.

Rychle znamená diskrétně

Kvůli tomu, že se potíže s hemoroidy týkají lidského konečníku, tak má drtivá většina takto postižených lidí blok o těchto komplikacích se svým lékařem hovořit. Zkrátka se jedná o jakousi soukromou intimní katastrofu, se kterou nemáme chuť obeznámit ani zdravotníky. Ovšem jinak to nepůjde. Buď svůj blok dokážeme potlačit anebo si zaděláme na ještě horší problém. Takže pokud máme zájem o diskrétní a rychlé řešení, tak musíme do ordinace dorazit včas.

S čím se stydíme před lékařem
4 (80%)1

Related Posts.

Vozidla dle vašich přání poskytneme na počkání! | Přestat s kojením není selhání | Kvalitní tabletovou sůl vám dodává naše firma
Theme powered by: WordPress: © Hodinu nevíš