Poněkud příliš na výběr – začněme tím zásadním


September 3,2017 |

Drobným problémem při vybírání správného odvlhčovače je množství různých funkcí a parametrů, kterými tyto přístroje oplývají. Výrobci se předhánějí v zařazování dalších a dalších funkcí. Je proto nutno si ujasnit základní věci,které jsou pro naše potřeby důležité a pak se teprve zaměřovat na další věci. Jako základ musíme zvolit velikost vysoušené místnosti a charakter problému. Nebudeme nyní hovořit o havarijních stavech, povodních apod. Budeme se věnovat běžnému odvlhčení obytných prostor! Každý přístroj má nějaký vzduchový výkon – kolik vzduchu přečerpá (doporučení je přečerpat veškerý vzduch v místnosti 2x za hodinu). Dále výkon – tedy množství odstraněné vody v litrech za 24 hodin. Tento údaj ale závisí na úrovni vlhkosti, teplotě vzduchu, je orientační pro srovnání různých přístrojů.

Další, méně podstatné

Ne tak důležité, ale usnadňující ovládání a obecně řízení odvlhčování jsou například senzory vlhkosti, které vám dávají přehled o stavu vlhkosti a jsou i takové odvlhčovače , které se dokonce automaticky při dosažení žádané vlhkosti samy vypnou.

Poněkud příliš na výběr – začněme tím zásadním
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.

Related Posts.

Můžeme vám garantovat nejlevnější ceny tonerů | Vozidla dle vašich přání poskytneme na počkání! | Snadná změna interiéru
Theme powered by: WordPress: © Hodinu nevíš